قیـــل و قـــال

فـال ازدواج مــرد فـرورديـن!

تقديم به رفيق گرمابه و گلستانم، محمد باقر نصیری جهرودی كه آدمي گرم، دوست داشتني و با محبت است.

 

مرد فروردين، مردی است رك و راست، تند و آتشین مزاج و پر حرارت، عاشق پیشه، حادثه جو و ریاست طلب كه دوست دارد رهبر و فرمانده باشد.

اگر در جستجوی یك مرد سربراه، همیشه یكنواخت، و صددرصد مطمئن هستید، او را به همسری انتخاب نكنید. اما اگر طالب عشق و هیجان هستید، او بهترین مرد دنیاست. او برای زن می تواند در یك لحظه بسیار هیجان انگیز، گرم و ایده آل باشد و در لحظه اي دیگر سرد، بی تفاوت و گریزان. اگر در لحظه ای كه در اوج هیجان است، حرفی بزنید و یا كاری بكنید كه مطابق میلش نباشد، آنگاه درست مثل چراغ روشني كه كلیدش زده بشود، فورا خاموش میشود. او با ملاحظه كاری و محافظه كاری میانه خوبی ندارد. شجاع و با اعتماد به نفس است. همیشه جلوتر از دیگران می تازد و حتی گاهی از امكانات خود نیز قدم فراتر می گذارد .

مرد متولد برج حمل، یك موجود مملو از انرژی و عقاید سازنده است. رفتار و قیافه ظاهری اش جوانتر از سنش به نظر می رسد. او می تواند منبع سخاوت و بخشندگی باشد و پول، وقت، احساسات و امكاناتش را دربست دراختیار دیگران بگذارد.

وقتی عاشق می شود، گویی یك شیرین و فرهاد جدید به دنیا آمده است. او در نهاد خود ایمان دارد كه عشقش تنها عشق حقیقی است كه از بدو پیدایش به وجود آمده است. به احتمال قوی هیچ یك از متولدین برج دوازده گانه سال به اندازه متولد برج فروردین نمی توانند در عشق پابرجا باشند. از آنجا كه در كار عشق ، مثل بقیه امور زندگی پاكباز، صادق و هیجان پرست است، اگر عكس العمل همسرش چنانكه باید و شاید گرم نباشد و این توهم را در وی به وجود بیاورد كه نمیتواند به مقصود خود كه برخورداری كامل از یك عشق است برسد، در عرض مدت كوتاهی تغییر عقیده می دهد و مرغ دلش به بام دیگر پر میكشد.

او دوست دارد وقتی به منزل می آید، زنش را خندان و با بوی عطری كه دوست دارد، ببیند. او به طور طبیعی قادر به تحمل زن شلخته، بی احساس، كم هوش، بد لباس و نامرتب نیست. در مقابل اگر زن یك چنین مردی به خواسته اش توجه كند، می تواند مطمئن باشد كه او با بزرگواری، تمام زن های دیگر را در دنیا نادیده می گیرد.

متولد برج حمل از زن خجول، ملالت آور، و منفی باف متنفر است. زنش باید او را متقاعد بكند كه از همه بهتر و برتر است و اگر توانست این فكر را در او به وجود بیاورد، می تواند به وفاداری اش ایمان پیدا كند. متولد برج فروردین دارای حس مالكیت و حسادت فوق العاده شدیدی است. شاید همین حس مالكيت و حسادت است، كه از تا از كسی صددرصد اطمینان نداشته باشد، عاشقش نخواهد شد.

یك مرد متولد فروردین ماه طبیعتا دارای حس یاغی گری است. او عشق وافری به طرد واضعین و مجریان قوانین دارد. او عادت دارد مستقیما به قلب مشكلات حمله كند. زنی كه بتواند در مواقع رويارويي همسرش با مشكلات، با ملایمت و نثار عشق، او را یاری دهد، می تواند یقین داشته باشد كه قلب شوهرش را برای همیشه در اختیار خواهد داشت. در این گونه مواقع به هیچ صورتی حق را به جانب دشمن او ندهید. او همیشه خواهان آن است كه همسرش صادقانه و از صمیم قلب او را محق بداند.

در طبیعت متولد فروردین ریا و تزویر به ودیعه گذاشته نشده است و به این ترتیب وقتی از كسی رنجیده شود، آثار ملال و رنجش در او خیلی زود معلوم میشود. در چنین وضعی رفتار گرم و صمیمانه و نحوه گفتار و برخوردش آشكارا عوض می شود و این حالت معمولا با تذكر صریح رنجشی كه پیدا كرده است، به پايان می رسد. متولد اولین ماه سال حیله گری و نقشه كشی و دوز و كلك را نمی پسندد. او وقتی هدفی را در نظر گرفت، یك دقیقه را هم نمی خواهد تلف كند. اگر پی برد كه عاشق است، فورا قدم پیش میگذارد، اما در این مورد باید به وی امكان داده شود كه خودش به این امر واقف بشود، نه اینكه در تنگنا گذاشته شود، كه خیال كند عاشق شده است.

وقتی موضوعی فكرش را مشغول می دارد و به مسئله ای بغرنج می اندیشد، هرگز میل ندارد كه كسی مزاحمش بشود و یا به كمكش برود. شما اگر شوهرتان متولد اولین ماه سال است، فقط و فقط وقتی به كمكش بروید كه از شما مدد بخواهد. یادتان باشد شما همسرش هستید، اما باید همیشه یكی دو قدم خودتان را از او عقب تر نگاه دارید. او می خواهد كه شما بتوانید در مواقع مختلف بطور مستقل دست به اقدامات لازم بزنید، اما در عین حال فراموش نكنید كه مایل است به او وابسته بوده و از او حمایت بخواهید.

 

پ.ن 1 : تعدادي از مردان مشهور متولد فروردين عبارتند از : چارلي چاپلين، خسرو شكيبايي، مجيد مجيدي، ونگوگ، محمد علي فردين، مارلون براندو، علي دايي، محمد رضا گلزار، بني صدر، باقر نصيري و هـادي امجـدي!

پ.ن 2 : من اعتقادي به طالع بيني ندارم، ولي بعضي اوقات يراي سرگرمي بد نيست. اون خطوطي كه بولد كردم برام جالب بودن!!

پ.ن 3 : اين پست صرفا براي احترام به مخاطباني است كه دوست دارند اينجا كامنت ازدواج محور!! بگذارند.

پ.ن 4 : كمتر از ساعتي ديگر باقر نصيري چش و چارشو به تيغ جراحان ميسپره. براش دعا كنيد كه از اين به بعد دنيا رو شفاف تر و قشنگ تر ببينه.

پ.ن 5 : اگه تو كامنتا كسي بگه كل پست رو خوندم سه حالت داره : يا داره دروغ ميگه، يا آقايي هست كه متولد فروردينه و يا خانوميه كه عاشق يه آقاي متولد فروردينه!!!!

+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۰ خرداد۱۳۸۹ساعت   توسط هادی  |